Kariéra

Pojďte s námi měnit způsob, jakým se spravují nemovitosti v Česku. Zrovna hledáme kolegy na následující pozice:

Chcete v INTEGRI pracovat a nevidíte tu pozici pro Vás? Pošlete nám svůj životopis e-mailem a třeba něco vymyslíme.

Zaslat životopis
O nás

Pomáháme se správou domů od roku 1991

Společnost INTEGRI, s.r.o. je již 15 let předním českým dodavatelem informačních systémů pro střední a velké správce nemovitostí od 1 500 bytových jednotek. Díky zkušenému týmu programátorů zajišťuje vývoj, implementaci a servisní podporu pro tyto systémy včetně školení uživatelů, legislativních úprav a garance dlouhodobého rozvoje. Nepostradatelný je náš systém Integri G5 zejména pro organizace s počtem bytových jednotek vyšších než 6 000, kterým poskytuje jedinečným způsobem přehlednou a automatizovanou správu agendy.

Jádro našeho týmu tvoří zakladatelé firmy, kteří spolupracují na vývoji systému Integri již od roku 1991. Doplňuje je dlouhodobě stabilní skupina špičkových programátorů.

Zaměstnanci společnosti mají bohaté praktické zkušenostmi s implementací podnikových informačních systémů. Silnou stránkou společnosti je znalost metodik a pracovních postupů v oblasti správy bytového fondu. To je důležitým předpokladem pro zvládnutí implementační fáze a předání informačního systému do rutinního provozu.

Vyzkoušejte si nás

Líbí se Vám, co jste si přečetli, a chtěli byste si náš software otestovat nebo se poradit, jak co nejlépe nastavit správu Vašich nemovitostí? Nechte nám tu na sebe kontakt a my se ozveme.

Bytový dům

© 2022 INTEGRI, s.r.o. Váš dodavatel softwaru pro správu domů.